Kadra nauczycielska

Imię i nazwisko nauczycielaPrzedmiot
Wiesława Kosobudzka- chemia
ks. Andrzej Rudko- religia
Agnieszka Bazydło- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- zajęcia rewalidacyjne
- nauczyciel wspomagający
Anna Sikorska- przyroda
- biologia
Marta Delega - wychowawca kl. IVa
- język polski
- zajęcia logopedyczne
Alina Domańska - wychowawca kl. III szkoły podstawowej
- zajęcia edukacyjne
- zajęcia rewalidacyjne
Anna Domańska - wychowawca grupy 3-latków
- wychowanie przedszkolne
Ilona Dzięcioł - wychowawca grupy 0B
- wychowanie przedszkolne
Ewa Fronc- wychowawca kl. IB szkoły podstawowej
Tomasz Gajowniczek- edukacja regionalna
- EDB
- informatyka
Agnieszka Gizińska - język polski
- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
- zajęcia świetlicowe
Andrzej Giziński - historia
- wychowanie fizyczne
- WDŻ
Katarzyna Kalińska-Soćko- wychowawca kl. IVb szkoły podstawowej
- matematyka
- fizyka
Bożena Kania - wychowawca klasy VI szkoły podstawowej
- wychowanie fizyczne
- SKS - projekt mazowsze
Anna Kłos - wychowawca klasy IIA szkoły podstawowej
- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Klaudia Kot- język angielski
- wychowawca klasy VA
- opiekun SU szkoły podstawowej
- zespół muzyczny
Ilona Kowalczyk- wychowawca grupy OA
Lucyna Kulma- WOS
Renata Ozimek- wychowawca kl. IB szkoły podstawowej
Katarzyna Pacek - wychowawca kl. Vb szkoły podstawowej
- język angielski
Piotr Poźniak
- wychowanie fizyczne
- informatyka
- SKS - projekt mazowsze
Grażyna Płatek- biblioteka szkolna
Anita Prokurat - wychowa grupy 4-latków
- wychowanie przedszkolne
Anna Rudowska- wychowca grupy 4-latków
- wychowanie przedszkolne
Krystyna Sak- psycholog szkolny
- zajęcia rewalidacyjne
- zajęcia socjoterapeutyczne
- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
- WWR
Ewa Suda - wychowawca kl. VII szkoły podstawowej
- język polski
- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Anna Świątek- pedagog szkolny
- zajęcia świetlicowe
- opiekun Wolantariatu
Monika Świderska- wychowawca klasy III gimnazjum
- matematyka
- fizyka
- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
Małgorzata Tomaszewska- wychowawca klasy IIB szkoły podstawowej
- geografia
- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Małgorzata Wardzyńska-Soćko- język rosyjski
- religia
- zajęcia świetlicowe
Krystyna Wołkowiecka - wychowawca kl. VIII szkoły podstawowej
- religia
- technika i zajęcia techniczne
- plastyka
- preorientacja zawodowa
- zajęcia artystyczne
- doradztwo zawodowe
Jerzy Zawadka- muzyka
- zajęcia artystyczne
- rytmika
- zespół/chór szkolny